Op 2 juni organiseert de Danilo Foundation de 3e editie van ‘Happen & Trappen’.
De Danilo Foundation heeft onlangs een mooi ingelijst (met dank aan De Lijstenmakerij Govaarts & Homan) gesigneerd FC Twente shirt laten veilen.
Dit heeft een mooi bedrag opgeleverd van maar liefst €200,-!
Daarnaast werd door de organisator van de veiling, Football Makes It Happen ook nog een mooie donatie gedaan. Beide bedragen worden volledig gebruikt voor de aanschaf van het Mollii-pak!