Veiling FC Twente shirt groot succes

De Danilo Foundation heeft onlangs een mooi  ingelijst (met dank aan De Lijstenmakerij Govaarts & Homan) gesigneerd FC Twente shirt laten veilen.

Dit heeft een mooi bedrag opgeleverd van maar liefst €200,-!

Daarnaast werd door de organisator van de veiling, Football Makes It Happen ook nog een mooie donatie gedaan. Beide bedragen worden volledig gebruikt voor de aanschaf van het Mollii-pak!

GEEF JE NU OP: HAPPEN & TRAPPPEN '24
Op 2 juni organiseert de Danilo Foundation de 3e editie van ‘Happen & Trappen’.
Lees verder
Pubquiz 2024: Volgeboekt
Helaas is het niet meer mogelijk je op te geven voor de pubquiz. Deze is volgeboekt!
Lees verder
Uitgevoerde acties
Sinterklaas op bezoek
Boek nu Sinterklaas voor zondag 3 december!
Lees verder
SUCCESVOLLE HAPPEN & TRAPPEN 2.0
Lees verder