Veiling FC Twente shirt groot succes

De Danilo Foundation heeft onlangs een mooi  ingelijst (met dank aan De Lijstenmakerij Govaarts & Homan) gesigneerd FC Twente shirt laten veilen.

Dit heeft een mooi bedrag opgeleverd van maar liefst €200,-!

Daarnaast werd door de organisator van de veiling, Football Makes It Happen ook nog een mooie donatie gedaan. Beide bedragen worden volledig gebruikt voor de aanschaf van het Mollii-pak!

Wijnproeven voor Danilo
De Danilo Foundation organiseert op vrijdagavond 28 oktober 2022 een wijnproeverij.
Lees verder
Happen & Trappen
Op zondag 13 maart organiseert de Danilo Foundation de allereerste Happen & Trappen.
Lees verder
Uitgevoerde acties
Hardloopwedstrijd - Ready for Take
Lees verder
Lees verder