Select your language

Veiling FC Twente shirt groot succes

De Danilo Foundation heeft onlangs een mooi  ingelijst (met dank aan De Lijstenmakerij Govaarts & Homan) gesigneerd FC Twente shirt laten veilen.

Dit heeft een mooi bedrag opgeleverd van maar liefst €200,-!

Daarnaast werd door de organisator van de veiling, Football Makes It Happen ook nog een mooie donatie gedaan. Beide bedragen worden volledig gebruikt voor de aanschaf van het Mollii-pak!

Pubquiz 2026
Vrijdag 20 maart 2026 wordt samen met korfbalvereniging DOS-WK de jaarlijkse pubquiz georganiseerd.
Lees verder
Uitgevoerde acties
Spinning Challenge 2025
Lees verder
Wijnproeverij 24 oktober '25
Lees verder