Veiling FC Twente shirt groot succes

De Danilo Foundation heeft onlangs een mooi  ingelijst (met dank aan De Lijstenmakerij Govaarts & Homan) gesigneerd FC Twente shirt laten veilen.

Dit heeft een mooi bedrag opgeleverd van maar liefst €200,-!

Daarnaast werd door de organisator van de veiling, Football Makes It Happen ook nog een mooie donatie gedaan. Beide bedragen worden volledig gebruikt voor de aanschaf van het Mollii-pak!

12 november pubquiztime!
12 november pubquiztime!
Leave review
De PubQuiz is vastgesteld op vrijdag 12 november in de DOS-WK kantine.
Lees verder
Uitgevoerde acties
Hardloopwedstrijd - Ready for Take
Leave review
Lees verder
Leave review
Lees verder